\
Aktivity v zime

PSIE ZÁPRAHY

Neopakovateľný zážitok z jazdy na saniach ťahaných psím záprahom si môžete vychutnať aj Vy. Na chvíľu sa stanete „musherom“ a sibírski Husky sa stanú vašími kamarátmi. Naučíte sa o záprahoch, pracovať so psami a zažijete atmosféru ďalekého severu. Atrakcia je vhodná pre každého, kto má rád prírodu, hory a krásne psy.

psie_zaprahy_1.[1]

 

PÁTRANIE V LAVÍNE

Zimná aktivita s profesionálnym horským vodcom. Naučíte sa niečo o lavínach a prakticky si vyskúšate vyhľadávanie s lavinovými prístrojmi a sondami. Vhodné ako samostatná aktivita, súťažné stanovište, alebo ako jedno stanovište v rámci fun-atrakcií.

 patranie_v_lavine3

 

ŠTVORKOLKY

Ak ste fanúšikom jazdy na terénnych štvorkolkách ponúkame vám ju aj v zime. Jazda v zime má svoje špecifiká a zvlaštnosti. Budete driftovať ako skutočný profesionáli. Pre firemné eventy sú vhodné jazdy zručnosti, ktoré nie sú náročné na priestor a vystrieda sa pri nich veĺký počet účastníkov.

 stvorkolky_zima

 

FUN - ATRAKCIE

Ponúkame množstvo originálnych súťaží a netradičných disciplín ako doplnok k firemným akciám a  rôznym eventom. Výber a množstvo súťaží pripravíme podľa Vašich predstáv , počtu účastníkov a ich zloženia.

ATRAKCIE: big foot, šerpov pochod /snežnice/, strelacké atrakcie, pátranie v lavíne, sánkovačka a ešte oveľa viac...

 fun_atrakcie

 

SNOW TOOLS

Pripravíme Vám sánkovačku na ktorú tak skoro nezabudnete. Vráťte sa s nami do detských čias.  Okrem tradičných sánok si môžete vychutnať kopec na airboarde, snowtubingu alebo nafukovacom kanoe.

 sankovacka

CURLING

Curling je olympíjsky šport, ktorého kolískou je Škótsko. Je to hra, ktorá sa hrá na ľadovej ploche,  ktorá je na koncoch zakončená farebnými kruhmi, podobnými terču. Každý tím má sadu kameňov farebne odlíšených od kameňov súpera a špeciálne metličky. Aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, ide o veľmi spoločenský šport.

curling

 

LASEROVÁ STRELNICA

Vyskúšajte si aj Vy moderný a úspešný šport - zimný biatlon. Pripravíme trať a strielať budete z  laserových pušiek. Bežeckú časť môžete absolvovať na lyžiach, snežniciach alebo bez nich.

 laserova_strelnica

 

---

FOTOGALÉRIA

Aktivity v zimeAktivity v zimeAktivity v zimeAktivity v zimeAktivity v zimeAktivity v zimeAktivity v zimeAktivity v zimeAktivity v zimeAktivity v zimeAktivity v zimeAktivity v zimeAktivity v zime

Youtube kanál

PREJSŤ NA YOUTUBE

PARTNERI

Naši partneri

Zaujalo vás to?

Zaujalo Vás to? Máte v pláne organizovať podobnú akciu? Určite nás kontaktujte radi Vám odpovemie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám alebo využite jednoduchý formulár, my Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať.
Meno:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
1 + 3 =
Správa:
Tel: +421 948 906 506